fbpx
+48 733 710 608 info@sailskipper.pl

PROMOCJE

aktualne do 31.08.2017

Promocja na lato

Do wyboru przy potwierdzeniu czarteru (I cz. wpłaty) do 31.08.2017r: locja lub rabat.

 

Jeżeli czarterujesz: możesz wybrać dowolną locję niezależnie od miejsca czarteru, wybraną locję otrzymasz niezwłocznie na wskazany adres po wpłacie całości kwoty za czarter a jeśli wybierzesz rabat, zostanie on naliczony przy II części wpłaty.

 

Jeżeli polecisz nas komuś – otrzymasz (do wyboru) jedą z dwóch najnowszych wydań locji IMARY wymienionych poniżej. Wystarczy, że wskażesznam kogoś (z imienia i nazwiska), komu poleciłeś nas, a ta osoba dokona skutecznej rezerwacji jachtu za naszym pośrednictwem przed upływem 31.08.2017r. Locję otrzymasz po wpłacie przez tę osobę całości kwoty czarteru wynikającej z cennika (umowy). Nie zapomnij wysłać nam swojego adresu do wysyłki locji.

skontaktuj się z nami

zadzwoń: +48 733 710 608
lub napisz: sailskipperpl@gmail.com

oferta czarterowa

Wyspy Kanaryjskie

oferta czarterowa

Baleary

UWAGA

uczestnicząc w naszych promocjach zgadzasz się na przesyłanie Ci w późniejszym terminie naszych ofert / informacji o czarterach, promocjach, rejsach… obiecujemy że nie będziemy nadużywać tej drogi komunikacji (możesz sodziewać się od nas informacji co najwyżej raz na 2/3 tygodnie).

Subskrybuj

aby jako pierwszy otrzymywać informacje o naszych nowych oferach i promocjach. Obiecujemy, że nie będziemy cię niepokoić częściej niż raz na kilka tygodni! :)

Dziękujemy za subskrypcję!