fbpx
+48 733 710 608 info@sailskipper.pl

Saba 50

(2018, odsalarka, klimatyzacja i generator 230V)

Tym razem będziemy żeglować po raz pierwszy tą luksusową, wyjątkową jednostką, z potężnym kokpitem, sun-deckiem na przodzie i powyżej kokpitu. Mamy dyspozycji ogromną ilość miejsca na wypoczynek, opalanie się i wypoczynek zarówno podczas żeglugi jak i postojów w rajskich zatokach. 6 klimatyzowanych kajut, generator 230V, duży kambuz oraz mesa czynią z tego katamaranu luksusowy apartament z podświetlanym dnem pod katamaranem.

Rejs katamaranem to same zalety, ogromna przestrzeń, brak przechyłów i dużo większa stabilność niż jednokadłubowego jachtu – to pływający luksusowy apartament wyposażony w 6 dwuosobowych klimatyzowanych kajut (w tym 4 z prywatnymi łazienkami z prysznicami).

W szczególności tu, w Phang Nga gdzie często brak infrastruktury jak również samych portów, możliwość podejścia do brzegu przy długich wypłyceniach, dużo bliżej niż normalnym jachtem, stanowi ogromną zaletę.

 

Model
Foutaine Pajot Saba 50
Year Built 2018
Length 15.24 M
Draft (m/ft) 1.25 m
Max Beam (m/ft) 7.99 m
Engines: two
Engine Make
Volvo2 X (75HP)
Cabins 6+1
Guests 14
Hull Material
Fiver Glass
07 – GALLEY
GAS STOVE OVEN
 09 – ON DECK
LIGHTING UNDERWATER
 AMENITIES
A/C IN THE CABINS
 AIR CONDITIONING

FREEZER

 FULL SET OF CHARTS
 GAS STOVE OVEN
 GENERATOR
 STEERING WHEEL
 WATERMAKER
 ACCOMODATION
DOUBLE BED
6
FLY BRIDGE
 FOREPEAK CABIN SINGLE
 DECK
AFT SUNBATH CUSHIONS
 COCKPIT CUSHIONS

Subskrybuj

aby jako pierwszy otrzymywać informacje o naszych nowych oferach i promocjach. Obiecujemy, że nie będziemy cię niepokoić częściej niż raz na kilka tygodni! :)

Dziękujemy za subskrypcję!